forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080040k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

bipProjekty


Strona główna O szkole Kalendarz szkolny Pasowanie na ucznia 2020
Pasowanie na ucznia 2020 PDF Drukuj Email

Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Dnia 16 września 2020r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.

Uroczystość odbyła się gościnnie w Domu Kultury z udziałem rodziców uczniów klas pierwszych. Na pięknie udekorowanej scenie pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole. Po części artystycznej Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a pan Dyrektor dokonał aktu pasowania na ucznia.  Pierwszaczki oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymały rożek pełen niespodzianek. Po pasowaniu pan dyrektor Andrzej Narloch złożył najmłodszym uczniom życzenia powodzenia i wielu sukcesów w nauce. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność. Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami przeżyć tą uroczystość. 

Dziękujemy dyrekcji DK w Wielu za udostępnienie sali.

Składamy również podziękowania panu Radosławowi Mankiewiczowi za oprawę fotograficzną. 

Wychowawczynie klas 1

Magdalena Pazda oraz Gabriela Wardyn

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.