forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080024k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

bipProjekty


Strona główna
Pasowanie na ucznia 2020 PDF Drukuj Email
niedziela, 27 września 2020 14:16

Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Dnia 16 września 2020r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.

Uroczystość odbyła się gościnnie w Domu Kultury z udziałem rodziców uczniów klas pierwszych. Na pięknie udekorowanej scenie pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole. Po części artystycznej Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a pan Dyrektor dokonał aktu pasowania na ucznia.  Pierwszaczki oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymały rożek pełen niespodzianek. Po pasowaniu pan dyrektor Andrzej Narloch złożył najmłodszym uczniom życzenia powodzenia i wielu sukcesów w nauce. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność. Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami przeżyć tą uroczystość. 

Dziękujemy dyrekcji DK w Wielu za udostępnienie sali.

Składamy również podziękowania panu Radosławowi Mankiewiczowi za oprawę fotograficzną. 

Wychowawczynie klas 1

Magdalena Pazda oraz Gabriela Wardyn

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.