forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

bipProjekty


Strona główna
Szkolne Akcje Wolontariatu PDF Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2020 09:29

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje za zaangażowanie w Szkolnych Akcjach. Produkty do paczek można przynosić do piątku rano (8.00), w ten sposób przedłużamy termin. Z dotychczas zebranych uda nam się stworzyć dwie okazałe paczki. Jednocześnie zwracam się z prośbą o dołączenie do Akcji ,,Nie jest kolorowo”. Chętnych zapraszam do pomocy on-line (już o tym informowałam poprzez zrzutka.pl), ale także poprzez przynoszenie przyborów do szkoły do dnia 31 grudnia. Zbieramy je dla polskich szkół z Litwy, Ukrainy i Białorusi. Zostawiamy je na stoliku w przedsionku szkoły. Proszę o wpis do zeszytu, bym mogła wpisać pochwały.

Pozdrawiam Elżbieta Trzcińska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.