forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080018k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

bipProjekty


Strona główna
Szkolne Akcje Wolontariatu PDF Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2020 09:29

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje za zaangażowanie w Szkolnych Akcjach. Produkty do paczek można przynosić do piątku rano (8.00), w ten sposób przedłużamy termin. Z dotychczas zebranych uda nam się stworzyć dwie okazałe paczki. Jednocześnie zwracam się z prośbą o dołączenie do Akcji ,,Nie jest kolorowo”. Chętnych zapraszam do pomocy on-line (już o tym informowałam poprzez zrzutka.pl), ale także poprzez przynoszenie przyborów do szkoły do dnia 31 grudnia. Zbieramy je dla polskich szkół z Litwy, Ukrainy i Białorusi. Zostawiamy je na stoliku w przedsionku szkoły. Proszę o wpis do zeszytu, bym mogła wpisać pochwały.

Pozdrawiam Elżbieta Trzcińska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.