forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080035k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

bipProjekty


Strona główna
Kolejny rok szkolny rozpoczęty PDF Drukuj Email
środa, 01 września 2021 17:19

Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele szkół i placówek województwa pomorskiego,
Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Dobiegł końca czas letniego wypoczynku. Rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 stwarza nowe możliwości i szanse na realizację kolejnych wyzwań.

Drodzy Uczniowie,

życzę, aby nadchodzący rok szkolny przyniósł Wam wiele okazji do odkrywania nowych pasji i rozwijania zainteresowań, a także radości i sukcesów. Niech czas Waszej edukacji sprzyja poznawaniu świata i dostarcza ciekawych doświadczeń. Pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają naukę, życzę, aby szkoła była miejscem, do którego z chęcią będą przychodzić, a każdy dzień spędzony w szkole był czasem rozwoju, przynoszącym nowe umiejętności.

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele,

dzięki Państwa codziennej pracy dzieci i młodzież mogą zdobywać wiedzę, kształtować postawy oraz przygotowywać się do wejścia w dorosłe życie. Niech praca pedagogiczna przynosi Państwu wiele satysfakcji i dumy z osiągnięć podopiecznych, a także szacunek i uznanie całego społeczeństwa.

Szanowni Rodzice,

życzę, aby rozwój i osiągnięcia edukacyjne Państwa dzieci były dla Was nieustannym źródłem radości.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby nowy rok szkolny 2021/2022 był spokojny, a przede wszystkim bezpieczny.


Pomorski Kurator Oświaty

Małgorzata Bielang

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.