forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080024k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

bipProjekty


Strona główna Tu jesteśmy
Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email
sobota, 25 września 2021 17:37

21 września 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. W tym roku uroczyste ślubowanie złożyło 22 pierwszaków. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że są gotowi na przyjęcie do braci uczniowskiej.

Najważniejszą częścią , na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie ołówkiem przez Pana Dyrektora. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Dzieci otrzymały również książki z serii „Czytamy metodą sylabową”, które ufundowała Rada Rodziców.

Pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy dużo zapału do nauki oraz osiągania jak najlepszych wyników w nauce i zachowaniu.

Helena Rutkowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.