Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email
sobota, 25 września 2021 17:37

21 września 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. W tym roku uroczyste ślubowanie złożyło 22 pierwszaków. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że są gotowi na przyjęcie do braci uczniowskiej.

Najważniejszą częścią , na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie ołówkiem przez Pana Dyrektora. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Dzieci otrzymały również książki z serii „Czytamy metodą sylabową”, które ufundowała Rada Rodziców.

Pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy dużo zapału do nauki oraz osiągania jak najlepszych wyników w nauce i zachowaniu.

Helena Rutkowska