forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080039k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

bipProjekty


Granty PPGR PDF Drukuj Email
wtorek, 26 października 2021 17:59

Wójt Gminy Karsin ogłasza nabór wniosków w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”, którego celem jest wsparcie rodzin z dziećmi byłych pracowników PPGR w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Osobami uprawnionymi do otrzymania wsparcia są uczniowie, którzy są członkiem rodziny (krewnym w linii prostej) względem osoby (np. dziadka/pradziadka), która pracowała w zlikwidowanym Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej (np. Zespolone Gospodarstwo Rolne w Wielu lub jakikolwiek inny PGR na terenie Polski) oraz zamieszkują w Gminie Karsin. Będzie to weryfikowane na podstawie oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych lub w przypadku osób pełnoletnich - indywidualnego oświadczenia ucznia szkoły średniej, stanowiącego element wniosku o przyznanie wsparcia, a ponadto na podstawie innych dostępnych baz danych.

Więcej informacji w poniższych dokumentach.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.