forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080004k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

bipProjekty


Strona główna Wiele Położenie Wiela
Granty PPGR PDF Drukuj Email
wtorek, 26 października 2021 17:59

Wójt Gminy Karsin ogłasza nabór wniosków w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”, którego celem jest wsparcie rodzin z dziećmi byłych pracowników PPGR w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Osobami uprawnionymi do otrzymania wsparcia są uczniowie, którzy są członkiem rodziny (krewnym w linii prostej) względem osoby (np. dziadka/pradziadka), która pracowała w zlikwidowanym Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej (np. Zespolone Gospodarstwo Rolne w Wielu lub jakikolwiek inny PGR na terenie Polski) oraz zamieszkują w Gminie Karsin. Będzie to weryfikowane na podstawie oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych lub w przypadku osób pełnoletnich - indywidualnego oświadczenia ucznia szkoły średniej, stanowiącego element wniosku o przyznanie wsparcia, a ponadto na podstawie innych dostępnych baz danych.

Więcej informacji w poniższych dokumentach.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.