forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080025k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

bipProjekty


Strona główna Co robimy
Łańcuch dobra. PDF Drukuj Email
piątek, 26 listopada 2021 18:33

Zakończyliśmy akcję charytatywną "Łańcuch dobra"

 

Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie PRO SALUTE,  jako pomoc dzieciom z dystrofią mięśniową. Polegała ona na zrobieniu jak najdłuższego łańcucha choinkowego i symbolicznym przyłączeniu go do innych łańcuchów, przygotowywanych przez osoby prywatne/instytucje z całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły łącznie utworzyli Łańcuch Dobra o długości 1.370,9 metrów.

W akcji wzięli udział prawie wszyscy uczniowie szkoły. Pracowali indywidualnie lub grupowo, w szkole lub w domu.

 

Rekordy:

1. Julia Plata Bucław (klasa IIb) – 430m

2. Jan Włoch (klasa IIb) – 183m

3. Franciszek Lipski (klasa IIIb) – 121m

4. klasa 5b – 152m

Rekordziści zostali nagrodzeni dyplomem oraz drobnym upominkiem. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję. Poszczególne łańcuchy zostały połączone w całość. Zostaną one wykorzystane przy wystroju bożonarodzeniowym szkoły.

Anna Bunik

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.