forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

bipProjekty


Łańcuch dobra. PDF Drukuj Email
piątek, 26 listopada 2021 18:33

Zakończyliśmy akcję charytatywną "Łańcuch dobra"

 

Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie PRO SALUTE,  jako pomoc dzieciom z dystrofią mięśniową. Polegała ona na zrobieniu jak najdłuższego łańcucha choinkowego i symbolicznym przyłączeniu go do innych łańcuchów, przygotowywanych przez osoby prywatne/instytucje z całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły łącznie utworzyli Łańcuch Dobra o długości 1.370,9 metrów.

W akcji wzięli udział prawie wszyscy uczniowie szkoły. Pracowali indywidualnie lub grupowo, w szkole lub w domu.

 

Rekordy:

1. Julia Plata Bucław (klasa IIb) – 430m

2. Jan Włoch (klasa IIb) – 183m

3. Franciszek Lipski (klasa IIIb) – 121m

4. klasa 5b – 152m

Rekordziści zostali nagrodzeni dyplomem oraz drobnym upominkiem. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję. Poszczególne łańcuchy zostały połączone w całość. Zostaną one wykorzystane przy wystroju bożonarodzeniowym szkoły.

Anna Bunik

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.