Strona główna Dla uczniów Samorząd Uczniowski
Dyskoteka szkolna PDF Drukuj Email
piątek, 16 lutego 2018 12:44

13 lutego 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną.Uczniowie klas V-VII SP oraz II-II gimnazjum zakończyli karnawał w rytmach muzyki. Oprawą muzyczną podczas dyskoteki zajął się Kacper Treder oraz Filip Kozłowski. Katarzyna Skwierawska oraz Agata Knitter przygotowały i przeprowadziły konkursy. Szkolne Koło Wolontariatu zadbało o słodkości i napoje.

Dziękujemy nauczycielom za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników dyskoteki, a uczniom za wspaniałą zabawę.

Rada Samorządu Uczniowskiego

Hanna Szpręga

Nowe wybory do SU PDF Drukuj Email
środa, 10 stycznia 2018 12:21

20.12.2017 roku odbyły się drugie już w tym roku szkolnym wybory do Samorządu Uczniowskiego. Startowało trzech kandydatów. Zgodnie z nowym statutem uprawnionych do głosowania było 203 uczniów, głosowało 138. Najwięcej głosów otrzymał Filip Kozłowski (94) i to on zostaje przewodniczącym SU. W skład SU wchodzą jeszcze Katarzyna Skwierawska (zastępca przewodniczącego) i Agata Knitter (skarbnik).

Gratulacje

Kompetencje Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
sobota, 09 grudnia 2017 15:28

Kompetencje Samorządu Uczniowskiego (Wyciąg ze Statutu Szkoły Podstawowej w Wielu)

Odwołanie Rady SU PDF Drukuj Email
środa, 29 listopada 2017 16:38

We wtorek tj. 28 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowym głosowaniu a mianowicie za odwołaniem obecnej Rady SU. Głosowanie odbywało się w czasie przerw. Decyzją uczniów Rada została odwołana. Zatem będą nowe wybory.

Nauczyciel na medal PDF Drukuj Email
czwartek, 19 października 2017 16:29

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej Rasa SU przeprowadziła wybór "Nauczyciela na medal 2017". W głosowaniu brali uczniowie do klasy IV szkoły podstawowej. Najwięcej głosów i tym samym tytuł otrzymała p. Adela Ebertowska. Medal został uroczyście wręczony podczas apelu z okazji Dnia Edukacji.

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3