Strona główna Dla uczniów Samorząd Uczniowski
Mikołajkowe "Dwa ognie" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 grudnia 2018 16:51

6 grudnia 2018 roku na dużej przerwie na sali gimnastycznej rozegrano "Mikołajkowy mecz w dwa ognie". W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie, którzy tego dnia przynieśli ze sobą czapki mikołajkowe.

Mecz obfitował w emocje oraz w dużą frekwencję zawodników. Na placu gry pojawiło się mnóstwo Mikołajów! Wobec takiej liczby "Świętych" nie pozostaje nic innego, jak żywić nadzieję, że prezenty na "gwiazdkę" trafią do wszystkich dzieci na czas :)

opiekun SU - Karol Łukowicz

Dyskoteka andrzejkowa PDF Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2018 17:15

Dnia 28 listopada 2018 roku w Naszej Szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W zabawie uczestniczyło 104 uczniów! Nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców.

Konkursy i wróżby andrzejkowe przygotował i przeprowadził Kacper Siudy z klasy VIIa wraz z Kasią Skwierawską z IIIb gimnazjum, Kariną Kapanką z IIIa oraz Mileną Sznek z klasy VIIIb. Dziękujemy dziewczętom z radiowęzła za oprawę muzyczną. Tradycyjnie o słodki poczęstunek i napoje zadbał szkolny wolontariat. Podziękowania składamy także nauczycielom dbającym o porządek i bezpieczeństwo naszych uczniów.

Rada SU wyraża podziw i bardzo dziękuje uczniom za niesamowitą frekwencję oraz wspaniałą zabawę.

Karol Łukowicz

Szkolne Warcaby 2018 PDF Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2018 16:59

W pierwszym tygodniu października w Naszej Szkole odbył się szkolny turniej gry w warcaby pod nazwą "Szkolne Warcaby". Uczniowie na dużych przerwach na głównym holu rozgrywali partie między sobą w tę jedną z najstarszych gier świata. Zainteresowanie było ogromne, co przekroczyło najśmielsze oczekiwania organizatorów (Samorząd Uczniowski).

Ostatecznie po wielu stoczonych pojedynkach turniej wygrała Martyna Skajewska z klasy VIb, zdobywając złoty medal. W finale rozgrywek pokonała Piotra Kamrowskiego z klasy VIIa (srebrny medal), który do końca opierał się strategii gry późniejszej zwyciężczyni. Brązowy medal zdobył Oskar Dulek także z klasy VIIa.

Samorząd Uczniowski kieruje serdeczne podziękowania do wszystkich uczniów za aktywny udział i duże zainteresowanie.

Karol Łukowicz

Dyskoteka szkolna PDF Drukuj Email
piątek, 16 lutego 2018 12:44

13 lutego 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną.Uczniowie klas V-VII SP oraz II-II gimnazjum zakończyli karnawał w rytmach muzyki. Oprawą muzyczną podczas dyskoteki zajął się Kacper Treder oraz Filip Kozłowski. Katarzyna Skwierawska oraz Agata Knitter przygotowały i przeprowadziły konkursy. Szkolne Koło Wolontariatu zadbało o słodkości i napoje.

Dziękujemy nauczycielom za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników dyskoteki, a uczniom za wspaniałą zabawę.

Hanna Szpręga

Nowe wybory do SU PDF Drukuj Email
środa, 10 stycznia 2018 12:21

20.12.2017 roku odbyły się drugie już w tym roku szkolnym wybory do Samorządu Uczniowskiego. Startowało trzech kandydatów. Zgodnie z nowym statutem uprawnionych do głosowania było 203 uczniów, głosowało 138. Najwięcej głosów otrzymał Filip Kozłowski (94) i to on zostaje przewodniczącym SU. W skład SU wchodzą jeszcze Katarzyna Skwierawska (zastępca przewodniczącego) i Agata Knitter (skarbnik).

Gratulacje

« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »