forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080029k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

bipProjekty


Strona główna Co robimy Konkursy Martyna - laureatką konkursu
Martyna - laureatką konkursu PDF Drukuj Email

"Miejsce pamięci narodowej w mojej gminie"

W piątek 22 listopada 2013 r. o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Wety w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku odbędzie się Gala Konkursu Wojewody Pomorskiego "Miejsce pamięci narodowej w mojej gminie". Wojewoda pomorski Ryszard Stachurski zaprosił laureatów konkursu wraz z rodzicami, dyrektorami szkół i nauczycielami do udziału w uroczystym spotkaniu, podczas którego wręczone zostaną nagrody. Ideą konkursu "Miejsce pamięci narodowej w mojej gminie" było zainteresowanie młodzieży historią regionu, miejscami szczególnymi, a często zapomnianymi.

Wśród autorów najlepiej ocenionych prac jest również uczennica naszego gimnazjum Martyna Peplinska. Gratulujemy.

Nagrodzona praca

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.