forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080025k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

bipProjekty


Strona główna
I TY możesz zostać Świętym Mikołajem PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2020 12:06

Jak co roku zapraszam serdecznie do udziału w naszej akcji świątecznej ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Pomóżmy przygotować paczki dla osób starszych i samotnych. Do paczek można przynosić: słodycze, produkty żywnościowe o dłuższym terminie przydatności np. mąka, cukier, makaron, kasze, ryż, galaretki, budynie, kawa, herbata i inne według uznania. Produkty zbieramy do 16 grudnia na terenie szkoły. Zostawiamy je w przedsionku szkoły (przy wejściu głównym) na ustawionym stole. Po tym terminie produkty spakujemy i zawieziemy do naszych podopiecznych.

Zapraszam także do przynoszenia nakrętek. Je również zostawiamy w przedsionku szkoły, można wsypać do worków, które są wyłożone na stole.

Wyłożę kartkę, na której można wpisać swoje nazwisko i imię oraz klasę, tak bym mogła wpisać pochwały!

Pozdrawiam ciepło Elżbieta Trzcińska

O szczegółach akcji przeczytaj tutaj.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.