forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080004k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

bipProjekty


Strona główna
Zakończyliśmy akcję charytatywną "Łańcuch dobra" PDF Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2020 13:14

Zakończyliśmy akcję charytatywną "Łańcuch dobra"

Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie PRO SALUTE,  jako pomoc dzieciom z dystrofią mięśniową. Polega ona na zrobieniu jak najdłuższego łańcucha choinkowego i symbolicznym w tym roku — ze względu na stan epidemiczny - fotograficznym przyłączeniu go do innych łańcuchów, przygotowywanych przez osoby prywatne/instytucje z całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły łącznie utworzyli Łańcuch Dobra o długości 80 metrów.                    

Wzięło w niej udział tylko 8 uczniów. Najdłuższy łańcuch wykonał                                         

Tymoteusz Zabrocki z klasy 5a – 32 metry.

Pozostali uczniowie:

Wiktor i Florian Sikora – 15 metrów

Marta i Maciej Kiżewscy – 11 metrów

Agnieszka Bronka – 10 metrów

Antoni Lipski – 9 metrów

Wiktor Miloch – 3 metry

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję. Poszczególne łańcuchy zostały połączone w całość oraz zawieszone na głównym holu szkoły. Wszystkie osoby, które wykonały łańcuch, zapraszamy do szkoły po odbiór dyplomu i nagrody za najdłuższy łańcuch w dniu 18.12.2020 w godzinach 8.30-12.00

Anna Bunik i Anna Datta

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.