Konkurs rysunkowy PDF Drukuj Email
piątek, 12 lutego 2021 09:17

Uwaga konkurs!

Świetlica i biblioteka organizują konkurs rysunkowy z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dla wszystkich  uczniów, w dwóch kategoriach:

* klasy I-III

* klasy IV-VIII

Zadaniem jest wykonanie plakatu przedstawiającego całą postać kobiety z naszej szkoły (nauczycielka, kucharka, sekretarka, sprzątaczka, bibliotekarka). Praca musi mieć format A3, technika dowolna (np. szkic, farby, wyklejanka, forma przestrzenna) Postarajcie się jak najwierniej zobrazować postać.

Termin składania prac: 01.03.2021r. u pani w świetlicy lub w bibliotece. Uczniowie klas IV-VIII prace muszą dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Prace należy podpisać z tyłu swoim imieniem i nazwiskiem oraz napisać kogo przedstawia.

Wyniki zostaną ogłoszone dnia 05.03.2021r. Rysunki zostaną umieszczone na holu szkoły.

Na zwycięzców czekają nagrody.

konkurs rysunkowy-plakat