Strona główna Patroni Zbieramy elektrośmieci
Zbieramy elektrośmieci PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 września 2021 06:42

Nasza szkoła przystąpiła do projektu

“Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 17 września - 3 października 2021r.

Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali w Wielu przyniesiony towar prosimy dostarczać do garażu szkolnego znajdującego się przy Straży Pożarnej

Szczegóły tutaj.