forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080025k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

bipProjekty


Strona główna O szkole Historia szkoły
Kolejny rok szkolny rozpoczęty PDF Drukuj Email
środa, 01 września 2021 17:19

Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele szkół i placówek województwa pomorskiego,
Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Dobiegł końca czas letniego wypoczynku. Rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 stwarza nowe możliwości i szanse na realizację kolejnych wyzwań.

Drodzy Uczniowie,

życzę, aby nadchodzący rok szkolny przyniósł Wam wiele okazji do odkrywania nowych pasji i rozwijania zainteresowań, a także radości i sukcesów. Niech czas Waszej edukacji sprzyja poznawaniu świata i dostarcza ciekawych doświadczeń. Pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają naukę, życzę, aby szkoła była miejscem, do którego z chęcią będą przychodzić, a każdy dzień spędzony w szkole był czasem rozwoju, przynoszącym nowe umiejętności.

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele,

dzięki Państwa codziennej pracy dzieci i młodzież mogą zdobywać wiedzę, kształtować postawy oraz przygotowywać się do wejścia w dorosłe życie. Niech praca pedagogiczna przynosi Państwu wiele satysfakcji i dumy z osiągnięć podopiecznych, a także szacunek i uznanie całego społeczeństwa.

Szanowni Rodzice,

życzę, aby rozwój i osiągnięcia edukacyjne Państwa dzieci były dla Was nieustannym źródłem radości.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby nowy rok szkolny 2021/2022 był spokojny, a przede wszystkim bezpieczny.


Pomorski Kurator Oświaty

Małgorzata Bielang

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.